Новини

Юні львівські орієнтувальники змагалися на Закарпатті

23-24 листопада 2013 року в м. Ужгороді відбувся відкритий Чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування, присвячений 70-ій річниці визволення України та Закарпаття від фашистських загарбників.

У заході взяли участь 150 орієнтувальників із Ужгорода, Мукачевого, Перечина, Львова та Ужгородського, Мукачівського, Перечинського, Іршавського, Хустського районів Закарпатської області.

Львівщину на Чемпіонаті представляла збірна команда вихованців гуртків «Спортивне орієнтування» (керівник – Хопта Роман Олександрович) та «Пішохідний туризм» (керівник – Романик Андрій Степанович) Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

Програма Чемпіонату передбачала змагання у шести вікових категоріях (окремо серед хлопців і дівчат) на дистанціях мікроспринт та спринт.

За результатами двох змагальних днів наші вихованці стали бронзовими призерами у групі Ч – 16 на дистанції мікроспринт (Кенік Мар’ян), у групі Ж – 21 на дистанції спринт (Пенчук Марія) та в групі Ч – 21 на тій же дистанції (Наугольник Ігор).

Переможці були нагороджені медалями і грамотами організаторів.