Новини

Вихованці КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ стали срібними призерами закарпатських «Осінніх стартів»

27-31 жовтня у Закарпатті вже традиційно проходив Відкритий Чемпіонат Закарпатської області серед юніорів з пішохідного туризму «Осінні старти-2013».

У заході взяли участь 9 команд із Волинської, Донецької, Закарпатської та Львівської областей. Львівщину на змаганнях представляла команда вихованців гуртка «Пішохідний туризм» Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» – учні Славської ЗОШ І-ІІІ ст. Сколівського району (тренер – Романик Андрій Степанович).

Програма Чемпіонату передбачала змагання на дистанціях «Смуга перешкод» та «Крос-похід». За результатами проходження дистанцій наші спортсмени вибороли перше місце на «Смузі перешкод» та друге на «Крос-поході» і стали срібними призерами змагань. Додому львів’яни повернулися із кубками, медалями, дипломами та грамотами від організаторів.