Новини

Найкращі педагоги-туристи – в КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ

11-13 жовтня 2013 року на турбазі «Карпати», що у селі Кам’янка на Сколівщині, відбувалися обласні змагання педагогічних працівників Львівщини з пішохідного туризму, присвячені 105-річчю від дня народження Степана Бандери. Орагнізатор заходу – Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

У змаганнях взяли участь команди педагогів Бродівського, Жовківського, Золочівського, Пустомитівського, Самбірського, Сокальського, Старосамбірського районів; Галицького, Залізничного та Сихівського районів міста Львова і команда педагогічних працівників КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ.

На урочистому відкритті директор КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ Михайло Набитович зазначив, що «ці змагання невипадково присвячені Степану Бандері, 105-ту річницю від дня народження якого святкуємо цього року. Адже крім громадської роботи, він був активним пластуном, вправним спортсменом, туристом, музикантом, а також мав ґрунтовні знання з історії України, народознавства, військової справи. І, головне, був людиною високої моралі та сильної волі. Саме такими повинні бути сучасні педагоги, які гартують характер і формують світогляд молодого покоління».

Присутніх також привітали начальник Сколівського районного відділу освіти Любомир Губиш, і ветеран туризму на Львівщині, директор Чаплівської ЗОШ І-ІІ ступенів Старосамбірського району Богдан Броневич. Під бурхливі оплески присутніх Богдан Михайлович був відзначений подякою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за розвиток туризму на Старосамбірщині. Головний суддя змагань Анатолій Люсак побажав учасникам доброї погоди, позитиву від змагань, дружньої атмосфери, нового досвіду і вдалих стартів. Окрасою урочистостей став музичний дарунок вихованців гуртка «Любисток» Сколівської академічної гімназії (керівник – Ярослав Дольний ).

Програма заходу передбачала змагання на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод», командній дистанції «Крос-похід»» та у конкурсах «В’язання вузлів», «Туристська пісня», «Розпалювання вогнища».

За результатами змагань на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» призерами стали команди КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, Залізничного району міста Львова та Пустомитівського району.

Найкращі результати серед жінок на цій дистанції показали учасниці команд КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ Ірина Паращак, Залізничного району міста Львова – Оксана Тибінка, Жовківського району – Наталія Луцик.

Першість серед чоловіків на «Особисто-командній смузі перешкод» вибороли Олександр Хрипта (КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ), Володимир Ільків (Пустомитівський район), Юрій Бурда (Залізничний район).

Дистанція «Крос-похід» за системою «раллі» вивела у переможці команди КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, Сихівського району міста Львова та Пустомитівського району.

Конкурсна програма довела, що найспритнішими у в’язанні вузлів є команди КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, Жовківського та Старосамбірського районів, а найшвидше розпалюють вогнище учасники команд Сокальського району, Сихівського та Залізничного районів міста Львова.

Конкурс «Туристська пісня» створив позитивну атмосферу і показав високий патріотичний дух, вокальну майстерність та професійне командне виконання пісень учасниками змагань.

Загалом у конкурсній програмі перше місце розділили між собою команди КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ і Сокальського району.

Перемогу у змаганнях святкували команди КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, Сихівського району міста Львова та Пустомитівського району. Вони були нагороджені кубками та дипломами, а команди-учасниці – грамотами від організаторів.