Новини

Краєзнавці Львівщини взяли участь у IX Всеукраїнському злеті юних туристів-краєзнавців

22-27 липня 2013 року в с. Осій Іршавського району Закарпатської області відбувся ІХ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців. Львівщину у заході представляли Максим Коверник, Олена Гащак, Василь Денисюк, Ольга Кокоденяк, Василина Кедьо, Віталій Турій, Теодор Куприч, Ростислав Кривуляк – вихованці Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» (керівники команди: Терлецька Тетяна Євменівна та Терлецький Олександр Євгенович, керівники гуртків).

Програмою злету було передбачено виконання завдань на туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті, конкурсну програму та роботу у творчих майстернях за напрямами досліджень з історичного краєзнавства, археології, екології, географічного краєзнавства, геології, фольклору та етнографії.

Команда Львівщини показала найкращий результат у творчій майстерні «Історичне краєзнавство», здобувши третє місце за пошуково-дослідницьку роботу «Історична стежка «По сакральних об’єктах міста Хирова».