Новини

«Провісник долі України»

Кожної весни на українську землю приходить велике свято – день народження її геніального сина – Тараса Григоровича Шевченка. Поет залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.

Вихованці гуртків «Літературне краєзнавство» (керівник – Михальчук З.Є.) та «Історичне краєзнавство» (керівник – Михальчук О.П.) вшанували пам’ять про всесвітньо відомого поета, великого гуманіста, геніального пророка, першого повстанця – Т.Г.Шевченка.

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Саме цими пророчими рядками Василя Симоненка розпочався захід, ведучі нагадали присутнім найважливіші події з життя  Кобзаря, запалили свічку пам’яті, яка поєднала серця всіх учасників свята. На фоні мелодій на слова Шевченка вихованці майстерно читали улюблені вірші  про дитинство поета, красу природи, справжнє кохання: «Мені тринадцятий минало», «Садок вишневий коло хати», «Зоре моя вечірняя», уривок з балади «Тополя». Звучали пісні, які набули популярності серед народу, на вірші Т. Г. Шевченка, покладені на музику відомих композиторів. Зачаровані мелодією слова, глядачі залишилися в піднесеному настрої від свята. Гуртківці торкнулися серцем Шевченківських поезій, пройнялися їхнім духом, «незлим тихим словом» згадали свого пророка, який залишив нам такі прекрасні твори.

Шануймо мислителя і пророка, поета, художника, борця за волю нашої держави і завжди пам’ятаймо його заповіти!

 

 

 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or