Новини

«Пішохідний туризм»

З 28 лютого до 4 березня команда учнівської молоді з пішохідного туризму у складі вихованців гуртків КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ «Пішохідний туризм» при Львівській лінгвістичній гімназії (кер. – Мазур А.М.), «Пішохідний туризм» при СШ №3 м. Самбора ім. Володимира Юричка (кер. – Радик І.В.) та учня Рава-Руської спеціалізованої школи-інтенату І-ІІІ ступенів Жовківського району представляла Львівщину на відкритому Кубку Полтавської області з пішохідного туризму у приміщенні, який проходив у   м. Решетилівка Полтавської області.

 

Нажаль призових місць команда не здобула, адже дітям бракує спільних тренувань та навчально-тренувальних зборів у відповідно спеціально облаштованих приміщеннях із скеледромом, мотузковими переправами тощо. Зокрема, в старшій групі – 12-ті з 12 команд (в загальнокомандному заліку), а в молодшій 14-ті з 19 команд (в загальнокомандному заліку).

Проте завдяки участі у змаганнях діти змогли заявити про себе та набратись досвіду та зрозуміли що їм ще потрібно працювати і піднімати рівень пішохідного туризму на Львівщині.

 

 

 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or