Новини

Екскурсія в інтерактивний музей «Еврика»

13 лютого 2018 року вихованці гуртка КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ «Юні туристи-краєзнавці» з керівником гуртка Мельник Л.Й. та класним керівником Панасяк Н.В. відвідали інтерактивний музей цікавої науки та техніки – Еврика.

«Еврика» – це перший на Заході України науково-розважальний інтерактивний музей, де зібрано безліч унікальних експонатів зі світу науки, які безсумнівно Вас здивують.

В музеї діти мали можливість по-новому і з цікавістю поглянути на те, що раніше їм можливо здавалося нудним або складним у навчанні. Якщо в інших музеях, до цінних експонатів не можна навіть доторкнутися, то тут все навпаки – до всього можна не тільки доторкнутися, але й перевірити та побачити на власні очі.

Нас радо зустрів екскурсовод, який змістовно розповів про експонати, найцікавіші наукові факти та з радістю допомагав дітям впоратися з будь-яким завданням. Гуртківці із задоволенням провели час, а основне збагатились знаннями з предметів природничого циклу: фізиці, хімії, біології, геології, астрономії, математики і багатьох інших галузей знань.

На завершення вихованці гуртка мали змогу відвідати планетарій. Щиро дякуємо адміністрації інтерактивного музею «Еврика», за позитивні емоції, гарний настрій та якісних знань!

 

Рекомендуємо всім відвідати інтерактивний музей цікавої науки та техніки – «Еврика»!

 

 

 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or