Новини

На Сколівщині відбувся семінар-практикум керівників гуртків КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ

09-11 лютого КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ провів семінар-практикум для керівників гуртків. Захід відбувся  на дитячій т/б «Трембіта», що у Славському на Сколівщині, за участю 14 керівників гуртків.

Семінар проводився з метою підвищення рівня туристської підготовки керівників гуртків і передбачав як теоретичну, так і практичну частину. Зокрема, учасники обговорили Правила і Настанови змагань зі спортивного туризму; види спеціального туристського спорядження та його використання; види і застосування вузлів; Правила організації та проведення туристських походів та подорожей; найбільш поширені травми під час походів та змагань.

Практична частина заходу передбачала постановку та подолання дистанції «Смуга перешкод»: етап «Навісна переправа» та «Спуск (дюльфер) і підйом по вертикальних перилах», в’язання вузлів та надання першої долікарської допомоги при травмах.

На завершення семінару учасники обговорили нагальні питання гурткової роботи закладу та отримали «Методичні рекомендації щодо в’язання туристських вузлів», розроблені методистом А. Дударєвою, і методичний посібник «Рекомендації щодо наведення переправ».

Підводячи підсумки заходу, заступник директора з НМР Л. Бенькалович відзначила практичну цінність таких семінарів, адже вони дають можливість керівникам гуртків-професіоналам передати свій досвід молодим педагогам, а від них перейняти завзятість та натхнення до роботи з юними туристами-спортовцями і краєзнавцями.

 

 

 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or