Новини

«Квіти у полі, там де Крути…»

100 років тому історія України закарбувала на своїх скрижалях новий символ, який став невід’ємною складовою генетичної пам’яті українського народу. Цей символ – Крути!

У понеділок, 29 січня, вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» при Милятичівській ЗОШ І-ІІІ ст. Пустомитівського району (керівник гуртка – Михальчук  О.П.). вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави. «Квіти у полі, там де Крути…»– під  такою назвою проведено урок пам’яті, присвячений тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив досьогоднішнього дня та спить у знаних і безіменних могилах, розкиданих по рідній і чужійземлі.

Сухими словами історичних документів, полум’яними рядками поетів, зворушливою музикою пісні учні розповіли  про подвиг, зокрема 300 хлопчаків, майже дітей, які пішли в безсмертя прямо зі студентської аудиторії чи шкільного класу, – цвіту нашого народу, його славних синів і дочок, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас, – життя.

Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

 

 

 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or