Новини

«Є в світі зваби немалі, цікава стежка кожна... Але до рідної землі збайдужитись не можна…», – така думка була ключовою під час фінального етапу обласного конкурсу мультимедійних презентацій «Моя маленька батьківщина – душі потіха та розрада»

З метою активізації туристсько-краєзнавчої та екскурсійної діяльності  учнів 23 січня 2018 року відбувся очний (фінальний) етап обласного конкурсу мультимедійних проектів (відеофільмів) «Моя маленька батьківщина – душі потіха та розрада», який проводив комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

У вітальному слові Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки, зазначила важливість проведення таких конкурсів, які заохочують молодь до пошуково-дослідницької діяльності. Також побажала учасникам заходу натхнення й успіхів на майбутнє.

 

 

 

10 кращих робіт переможців заочного (відбіркового) етапу конкурсу  оцінювало журі у складі:

Галина Яворовська, начальник управління департаменту освіти і науки;

Юрій Савчин, головний спеціаліст відділу соціального захисту і позашкільної освіти управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, соціального захисту департаменту;

- Парасковія Дворянин, депутат Львівської облради;

Марія Деленко, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді», член Української асоціації письменників.

Роботи фіналістів вирізнялися індивідуальністю та колоритністю, так як у створення кожної презентації автори вклали серце та душу, любов до рідної землі, прагнення донести глядачам перлини історії свого населеного пункту. При оцінюванні робіт журі відзначило креативний підхід учасників до презентації робіт.

Абсолютним переможцем конкурсу було визнано Кінаш Вікторію, ученицю Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 за роботу "Маленька історія - міста Броди" (керівники: Твердохліб Надія Петрівна, педагог-організатор, Диндура Роман Володимирович, вчитель інформаційних технологій).

Призерами обласного конкурсу мультимедійних проектів (відеофільмів) «Моя маленька батьківщина – душі потіха та розрада» стали:

І місце – Басараб Соломія, Рикмас Аліна, Чобіт Анастасія, учні НВК «Рава-Руська школа-гімназія» Жовківського району, члени гуртка журналістики за роботу "Знайомтесь. Рава-Руська" (керівник Бучко Андрій Володимирович, вчитель історії);

І місце - Васурчак Анна Олегівна, Галяк Олег Володимирович, Гнідан Софія Андріївна, Думальський Микола Володимирович, Пастернак Роман Ігорович, Яремчук Вікторія Олегівна, учні 9-Б класу ЗОШ №3 м. Трускавця за роботу "Трускавець - чарівний дивокрай" (керівники: Салань Валентина Петрівна,  вчитель фізики, Даниляк Ірина Леонідівна, соціальний педагог);

І місце - Паславська Ольга Ігорівна, Галик Христина Володимирівна, Коваль Юлія Ігорівна, учениці 11 класу, Макар Марія Ярославівна, Стефаник Наталія Михайлівна, учениці 8 класу Гусаківського НВК Мостиського району за роботу «Гусаків від минулого до сучасного» (керівник Кушнір Оксана Євгенівна, вчитель математики);

ІІ місце - Марків Анастасія, Романяк Богдан, учні Дрогобицької ЗОШ №1  І-ІІІ ст. ім. Івана Франка за роботу "Моя маленька батьківщина" (керівник Зеленяк Тетяна Петрівна, вчитель географії);

ІІ місце - Колеснікова Дарія, Станчук Богдан, Веклич Вікторія, Кравчук Юрій, Шеремета Наталія, Ігнатенко Олександр, Пелешко Євген, члени гуртка «Основи теле- та радіо майстерності» будинку дитячої та юнацької творчості  м. Червонограда за роботу "Кристинопіль - Червоноград" (керівник Кальмук Ігор Степанович, керівник гуртка);

ІІ місце - Антонюк Ірина Петрівна, Демид Віктор Миколайович, Кукіз Софія Ігорівна, Цімерман Іванна Олегівна, учні 11класу Великомостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за роботу "Великі Мости - радість мого серця" (керівник Крук Оксана Богданівна, вчитель початкових класів);

ІІІ місце - Рижок Соломія Юріївна, Рижок Анна Юріївна – вихованці судномодельного гуртка Сокальської районної станції юних техніків за роботу "Мій любий Сокаль" (керівник  Рижок Юрій Володимирович, керівник гуртка);

ІІІ місце - Коробов Назар, Моргун Анастасія, Кравців Зоряна, учні 8 класу Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, члени курсу «Медіакультура» за роботу "Давній Дрогобич" (керівники: Моргун Олена Мирославівна, учитель української мови та літератури, Удич Ірина Володимирівна, учитель інформатики);

ІІІ місце - Якимів Назарій Андрійович, Мишок Вікторія Володимирівна, Турко Вікторія Володимирівна, Козак Тетяна Володимирівна, учні 4-А класу Сілецької ЗШ І-ІІІ ст. ім.Івана Климіва-Легенди за роботу "Село моє рідне, Сілець дорогий" (керівник  Турко Ольга Володимирівна, вчитель початкових класів).

Переможці були нагороджені дипломами і подяками департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та цінними подарунками КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ. До уваги учасників конкурсу був представлений відеофільм «День відкритих дверей» КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, який презентував роботу  гуртків закладу. Членам журі була вручена книга «Львівські лицарі Небесної Сотні».

Для широкого кола глядачів роботи переможців будуть розміщені на офіційній сторінці FacebookКЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ.

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or