Новини

Відкрита особиста першість із спортивного туризму в закритих приміщеннях «Хирів запрошує в гості»

           30.12.2017 року в спортивному залі Хирівської школи-інтернату Владики Івана Хоми керівниками гуртків КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ «Пішохідний  туризм» Леськівом Остапом Судомировичем та Радиком Ігорем Володимировичем було проведено спільні навчально-тренувальні змагання «Хирів запрошує гостей»  з вихованцями гуртків з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. До них долучилась команда із м. Стрия  з  керівником  Микитчином Олексієм Івановичем.

         На дистанції «Смуга перешкод» в особистому заліку серед дівчат перемогу отримала Комарницька Вікторія учениця Стар’явського НВК, що займається  в гуртку «Пішохідний туризм»  під керівництвом Леськіва Остапа Судомировича, ІІ місце — Павліш Христина (команда м.Самбора, керівник Радик Ігор Володимирович) і ІІІ місце Рудник Марія,  вихованка Леськіва Остапа Судомировича.

         Серед хлопців  перемогу  здобув Новачок Василь з команди м.Хирова, ІІ місце — Глова Максим з команди м.Самбора, а третє – з команди гостей із м. Стрия - Гребінець Роман.

Переможці  були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

         Змагання пройшли у дружній атмосфері. Вихованці вдячні керівникам за такі спільні заняття у формі змагань.

                               

       Турик М.В.

 

 

 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or