Новини

Екоосвіта для покоління «Z»

Днями на базі Яворівського національного природного парку проходив семінар «Екоосвіта для покоління «Z» за участю методиста відділу освіти Яворівської РДА та творчої групи вчителів природничого профілю Яворівського району. З доповіддю про особливості покоління Z, їх захоплення та страхи виступила керівник гуртка «Екологічне краєзнавсто» КЗ ЛОР «ЛОЦКЕТУМ» Світлана Плесак.
В ході семінару розглянули шляхи залучення учнів до збереження біорізноманіття та вирішення екологічних проблем, адже сучасна молодь – це так звані «цифрові діти», вони діти гаджетів, які не уявляють свого життя без інтернету, соцмереж, смартфонів. Дійшли висновку, що питання екології для сучасних дітей близькі, вони переглядають програми на природничу тематику, добре розуміють, що життя – це постійна взаємодія з природою і вся наша діяльність впливає на довкілля, в свою чергу здоров’ялюдини залежить відстану довкілля.
Поколінню «Z» будуть цікаві ігри та квести, які дають можливість вибирати чи шукати відповіді, адже вибір – їх головна цінність, а пошук – те, що вони вміють робити найкраще. Важливо відзначити, що для підростаючого покоління немаловажним є модернізовані екологічні  класи та екостежки на яких проводиться велика кількість екозаходів з використанням кольорових роздруківок та інше.
Семінар проходив у рамках проекту «Еколого-просвітницький центр Яворівського національного природного парку – осередок екологічної освіти регіону Розточчя» реалізованого за підтримки департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

 

 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or