Новини

Найсильніші педагоги Львівщини з пішохідного туризму

    На території дитячої туристичної бази «Карпати», що у селі Кам’янка (ур. Дубина) на Сколівщині, 02-05 листопада 2017 року відбулись обласні змагання педагогічних працівників Львівщини з пішохідного туризму, присвячені Дню Свободи і Гідності.

    Загальне керівництво заходом здійснював департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Безпосередню роботу з організації та проведення змагань виконував комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» та Головна суддівська колегія  (ГСК).

 

    У змаганнях активну участь взяли такі команди  педагогів:

-    «Берс» Галицького району м. Львова (представник Лешківець Ігор Богданович);

-   «Жидачів» Жидачівського району (представник Люсак Мирослава Василівна);

-   «Саломандри» Сокальського району (представник Матвіїв Євген Михайлович);

-    «ТКЦ Княжий» Франківського району м. Львова (представник Хархаліс Оксана Степанівна);

-    «ОТГ Славське» Сколівського району (представник Хрипта Олександр Михайлович);

-    «Броди» Бродівського району (представник Зубач Юлія Василівна).

    На урочистому відкритті голова Федерації спортивного туризму м. Львова, суддя Національної категорії Блистів Тарас Васильович, який був ведучим заходу, сказав, що туризм – це те, що об’єднує, додає здоров’я, вчить любові до рідної землі.

    Заступник директора КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ з навчально-виховної роботи Марія Деленко  зазначила, що любов до рідного краю починається із вузеньких стежинок від батьківської хати, котрі ведуть у світи до пізнання історії, звичаїв та традицій, мови і культури. І тільки духовно багата нація знає почуття Гідності і силу на відстоювання своєї Свободи..

    Присутніх привітав Радик Ігор Володимирович, головний суддя змагань, керівник гуртка «Пішохідний туризм» КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, вчитель фізичного виховання СШ №3 ім. В. Юричка м. Самбора, який побажав учасникам доброї погоди, позитиву від змагань, дружньої атмосфери, нового досвіду і вдалих стартів, а також ознайомив усіх присутніх зі складом головної суддівської колегії.

 

    За результатами підсумкових протоколів перемогу отримали:

у конкурсі «В’язання вузлів»:

-  І  місце - команда  «Берс» Галицького району м. Львова;

-  ІІ  місце  - команда «Броди» Бродівського району;

-  ІІ  місце - команда «Жидачів» Жидачівського району;

-  ІІІ  місце -  команда «ТКЦ Княжий» Франківського району м. Львова.

-  ІІІ місце - команда «Славська ОТГ» Сколівського району

У конкурсі «Медицина»:

-  І  місце - команда  «Берс» Галицького району м. Львова;

-  І місце - команда «ТКЦ Княжий» Франківського району м. Львова;

-  ІІ місце - команда «Жидачів» Жидачівського району;

-  ІІІ місце - команда «Броди» Бродівського району;

У загальнокомандному заліку конкурсної програми:

-  І місце - команда  «Берс» Галицького району м. Львова;

-  ІІ місце - команда «Жидачів» Жидачівського району;

-  ІІ місце - команда «ТКЦ Княжий» Франківського району м. Львова;

-  ІІІ місце - команда «Броди» Бродівського району.

На дистанції «Смуга перешкод» серед змішаних зв’язок (змагання двійок-зв'язок) ІІ класу:

-  І місце - Хрипта Олександр Михайлович, Бубнів Мар’яна Михайлівна - члени команди «Славська ОТГ» Сколівського району;

-  ІІ місце -  Латишевська Катерина Володимирівна, Лешківець Ігор Богданович, члени команди «Берс» Галицького району м. Львова;

-  ІІІ місце -  Рабуш Василь Петрович, Ковальчук Марія Ярославівна, члени команди «Броди» Бродівського району.

На дистанції «Смуга перешкод»  серед чоловічих зв'язок (змагання двійок-зв'язок) ІІ класу:

-  І місце -  Цюп’як Іван Іванович, Мазур Андрій Михайлович, члени команди «Берс» Галицького району м. Львова;

-  ІІ місце - Гриців Віктор Ярославович, Циб Ярослав Романович, члени команди «Славська ОТГ» Сколівського району;

-  ІІІ місце - Гурський Юрій Михайлович, Воробець Володимир Володимирович, члени команди «Жидачів» Жидачівського району.

На дистанції «Смуга перешкод»  (змагання двійок-зв'язок) ІІ класу:

-  І місце - команда  «Берс» Галицького району м. Львова;

-  І місце – команда «Славська ОТГ» Сколівського району;

-  ІІІ місце - команда «Броди» Бродівського району;

-  ІІІ місце - команда «Жидачів» Жидачівського району.

На дистанції «Крос-похід» (командні змагання) ІІ класу:

-   І місце - команда «Броди» Бродівського району;

-  ІІ місце - команда «Жидачів» Жидачівського району;

-  ІІІ місце – команда «Берс» Галицького району м. Львова.

 На дистанції «Смуга перешкод» (командні змагання) ІІ класу:

-  І місце - команда  «Берс» Галицького району м. Львова;

-  ІІ місце – команда «Славська ОТГ» Сколівського району;

-  ІІІ місце - команда «Броди» Бродівського району.

У загальнокомандному заліку:

-  І місце - команда  «Берс» Галицького району м. Львова;

-  ІІ місце - команда «Броди» Бродівського району;

-  ІІІ місце – команда «Славська ОТГ» Сколівського району.

    Переможці були нагороджені кубками, медалями та дипломами, а команди-учасниці – подяками.

    Багато колишніх вихованців  гуртків пішохідного туризму активно долучилися до суддівства змагань. Це активні молоді люди, набуваючи суддівського досвіду, передадуть  його уже своїм учням. 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or