Новини

«Запрошуємо всіх бажаючих поринути у захопливий світ туризму!» – під таким гаслом 16 вересня 2017 року відбувся День відкритих дверей комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської мол

Мета заходу - популяризація роботи гуртків закладу і залучення школярів до позашкільної освіти засобами пішохідного туризму, спортивного орієнтування, пізнання історії та етнографії рідного краю, а також вдосконалення вмінь і навичок з різних видів  декоративного мистецтва.

У рамках заходу були організовані перегляд  презентації роботи гуртків КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ та відеофільм «Джура-2017», майстер-класи із виготовлення виробів з паперу (керівник гуртка – Гриненко І.М.), бісероплетіння (методист Терлецька А. С.), та конкурс на кращих знавців історії Стрийського парку (педагогічні працівники закладу Мельник Л. Й., Когут О. І.). На території закладу відбулися майстер-класи з облаштування бівуаку та комплектування наплічника, техніки пішохідного туризму (педагогічні працівники закладу: Блистів І.Д., Телегій М.І., Мазур А.М., Вітенко Б. А.). Під час квесту «Ключі від Стрийського парку» діти під керівництвом досвідченого орієнтувальника Глинського П.М. опановували основи спортивного орієнтування. До уваги відвідувачів було представлено виставку робіт вихованців закладу (вироби з дерева, гофрованого паперу, мішковини, підручного матеріалу, вишиті картини та рушники) та друкованих видань КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ.

 

Найбільший ажіотаж у майбутніх юних туристів і краєзнавців викликав майстер-клас із техніки пішохідного туризму.  Діти швидко засвоювали теоретичні знання і проявляли витримку, спритність та наполегливість у подоланні етапів «Переправа по мотузці з перилами», «Навісна переправа через яр», «Підйом по схилу», «Траверс схилу» та «Жердини». Найменшим учасникам даного майстер-класу було лише по сім років.

 

Важливість даного заходу підкреслюється словами Анастасії Гавур, вихованки гуртка «Спортивний туризм» (керівник Мазур А. М.), «Туризм - це як друга сім’я. Там є люди, з якими мені комфортно, весело і цікаво спілкуватися. Я мріяла з дитинства піти в гори і тепер мої мрії здійснюються... Мені подобається коли вітер дме в обличчя і ти чуєш лише звук тертя карабінів до шнура…». 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or