Новини

56-і обласні (7-і відкриті) змагання учнівської молоді Львівщини з пішохідного туризму, присвячені 295-й річниці від дня народження Г. Сковороди

З 17 до 21 травня 2017 р. на території дитячої туристичної бази «Карпати» в с. Кам’янка Сколівського району вже вкотре змагалися учнівські командиЛьвівщини в майстерності з пішохідного туризму, які цьогоріч були присвячені великому українському мандрівнику, філософу Г. Сковороді, що, на думку педагогів, сприяє активізації туристсько-краєзнавчої роботи у закладах освіти області та популяризації здорового способу життя серед школярів.

З усієї Львівщини до участі у змаганнях прибули 23 команди (13 - молодшої вікової групи і 10 - старшої). Це школярі міст Трускавця, Самбора, Жидачівського, Кам'янка-Бузького, Старосамбірського, Бродівського, Пустомитівського, Сколівського, Стрийського, Сокальського, Жовківськогорайонів, Сихівського, Залізничного Франківського районів м. Львова, якіупродовж усього періоду вели напружену спортивну боротьбу за перемогу.Урочисте відкриття змагань відбулося під спільне дружнє виконання гімну України, право підняти державний прапор було надано капітанам команд, які перемогли в минулорічних змаганнях.

Набитович Михайло Васильович, директор КЗ ЛОРЛОЦКЕТУМ,заступник голови оргкомітету, привітав присутніх, побажавши учасникам перемог, подружитися та набратися сил для завершення навчального року.Наголосив, що нащадкам видатного українця, козацького потомка, надзвичайно талановитої людини і, що важливо – великого мандрівника, ГригоріяСковороди, потрібно бути сильними, мужніми, мудрими, щоб стати державотворцями, будівничими нової сильної та єдиної України. Він зупинився на найбільш важливих моментах життєпису поета, байкаря, які варто бнаслідувати кожному українцю. Досвідчені туристи-краєзнавці з великимдосвідом – Люсак Анатолій Васильович (головний суддя змагань, керівник гуртка КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ «Спортивний туризм» при Жидачівському НВК) та Радик Ігор Володимирович (керівник гуртка КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ«Пішохідний туризм» при СШ №3 м. Самбора) побажали усім здоров’я, натхнення у здобутті перемог не тільки на обласному, але й на Всеукраїнському рівні.

Усі присутні учасники та гості змагань були вражені чудесною літературною-музично композицією вихованців гуртка «Літературнекраєзнавство при Жидачівському НВК під керівництвом Цяпко Олени Іванівни.Дівчатка виконали пісні «Україна – це я» , «Діти України, а також танець«Гуцулка», за що отримали подяку від організаторів змагань.

 

 

Результати змагань на дистанціях такі: 

На дистанції «Смуга перешкод» (змагання двійок-зв’язок, дистанція ІІІ класу):

-  І місце - команда «Хирів» Старосамбірського району у складі:Іванчук Олесі-Марії, Мороза Андрія, Пристая Олександра, Созанського Володимира, Леськіва Ростислава, Вовчака Миколи, Смоленської Світлани, Цвєткової Зоряни;

-  ІІ місце - команда Жовківського району у складі:Фанти Дмитра, Микитюка Юрія, Рожка Олега, Фанти Анни, Серкової Софії, Вовка Олега, Юнко Уляни, Вовка Олега;

-  ІІІ місце - команда «Берс» Галицького району м. Львовау складі: Мицак Юліанни, Абрамяна Карена, Жук Дарії, Ватаманюка Валентина, Мазура Данила, Гавур Анастасії, Поважука Віктора, Кіщака Миколи;

У загальнокомандному заліку старшої вікової групи (група А):

-         І місце - команда Жовківського району;

-         ІІ місце - команда «Берс» Галицького району м. Львова;

-         ІІІ місце - команда «Хирів»Старосамбірського району.

У загальнокомандному заліку старшої вікової групи (група Б):

-         І місце - команда «СК Славське-1»Сколівського району;

-         ІІ місце - команда «Pro100extreme» ТКЦ «Княжий»Франківського району м. Львова;

-         ІІІ місце - команда «Сало-Мандри»Сокальського району.

У загальнокомандному заліку молодшої вікової групи:

 

-         І місце - команда «Карпатські левенята»м. Самбора;

-         ІІ місце - команда «Волоцюги»Сихівського району м. Львова;

-         ІІІ місце - команда «Жидачів – 1» Жидачівського району.

На дистанції «Крос-похід» (командні змагання, дистанція ІІІ класу, група А):

-         І місце - команда «Сойка» Стрийського району;

-         ІІ місце - команда «Берс» Галицького району м. Львова;

-         ІІІ місце - команда  Жовківського району.

На дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання, дистанція І класу, молодша вікова група):

-         І місце - команда «Стривігор»Старосамбірського району;

-         ІІ місце - команда «Карпатські левенята» м. Самбора;

-         ІІ місце - команда «Жидачів – 2»Жидачівського району;

-         ІІІ місце - команда «Волоцюги»Сихівського району м. Львова.

У командному заліку на дистанції «Орієнтування» (особисто-командні змагання, дистанція І класу,  молодша вікова група):

-         І місце - команда «Карпатські левенята» м. Самбора у складі:

Сенейко Олени, Павліш Христини, Когута Сергія, Мязги Остапа, Сапарти Ірини, Глови Максима;

 

-         ІІ місце - команда «Жидачів – 1» Жидачівського району у складі:

Бензерук Юлії, Кофлик Вероніки, Гамалій Анастасії, Бойчука Володимира, Ковбуза Юрія, Тимофтевич Ярослава;

-         ІІІ місце - команда «Жидачів – 2» Жидачівського району у складі:

Подвірної Вероніки, Голомші Оксани, Стефанів Христини, Цяпко Аліни, Салдана Олега, Йонки Олега.

У загальнокомандному заліку конкурсної програми  старшої вікової групи (група А):

-         І місце - команда «Карпатські Леви» м. Самбора;

-         ІІ місце - команда Жовківського району;

-         ІІІ місце - команда «Берс» Галицького району м. Львова.

У загальнокомандному заліку конкурсної програми  старшої вікової групи (група Б):

-         І місце - команда «Сало-Мандри» Сокальського району;

-         ІІ місце - команду «Трускавець БУТ » м. Трускавця;

-         ІІІ місце - команда «СК Славське-1» Сколівського району.

У загальнокомандному заліку конкурсної програми молодшої вікової групи:

-         І місце - команда «Жидачів – 2»Жидачівського району;

-         ІІ місце - команда «Волоцюги»Сихівського району м. Львова;

-         ІІІ місце - команду «Жидачів – 1» Жидачівського району.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями тадипломами комунального закладу Львівської обласної ради «Львівськийобласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді», а всікоманди отримали подяки за активну участь у змаганнях.

 

56-і обласні (7-і відкриті) змагання учнівської молоді Львівщини зпішохідного туризму пройшли при гарній погоді, хорошому настрої та дружнійатмосфері.

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or