Новини

Міжнародний день музеїв 18 травня 2017року

 

 

 

Музей – це дім, де сива давнина

Через віки вдивляється в майбутнє.

Речей багато – доля в них одна,

Щоби минуле стало незабутнім.

 

Людмила Шишка,

керівник історико-краєзнавчого музею Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ст. №5

 

 

 

Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій та туризму учнівської молоді» 18 травня                   2017 року проведено обласний семінар керівників музеїв: директорів та заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини, приурочений Міжнародному дню музеїв.

 

Мета заходу – обмін досвідом педагогів щодо удосконалення змісту, форм і засобів музейної роботи у навчальних закладах

 

З вітальним словом до учасників семінару звернулася Книшик Світлана Іванівна, начальник управління загальної, середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки. Вона зазначила, що на сучасному етапі формування новітньої історії України, музеї при загальноосвітніх закладах виступають осередками національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

 

Набитович Михайло Васильович, директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій та туризму учнівської молоді», привітав педагогів-краєзнавців з Міжнародним днем музеїв та побажав їм здоров’я, благополуччя, творчої наснаги та вагомих успіхів у професійній діяльності, поповненні музеїв новими експонатами і популяризації унікальних духовних надбань українського народу. Також наголосив, що шкільний музей – це унікальна скарбничка пам’яті, успішний розвиток якого залежить від творчості та ініціативності педагога. Бенькалович Лариса Миколаївна, заступник директора КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, підвела підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу: екскурсія для друзів».

 

Олександра Дипко, учениця 10 класу, призер Всеукраїнського етапу конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу екскурсія для друзів», для учасників семінару провела заочну екскурсію«Моя Україна – країна Героїв» музеєм історії національно-визвольної боротьби    ОУН – УПА 40-60-х рр. ХХ століття Самбірської школи-ліцею імені Андрія Струся, а керівник музею Карпінець Світлана Мар’янівна, вчитель історії та правознавства Самбірської школи-ліцею ім. А.Струся, поділилася досвідом підготовки екскурсовода до участі у Всеукраїнському етапі.

 

 

 

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or