Новини

Засідання штабу з проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

15 травня 2017 року у конференц-залі департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації відбулося засідання обласного штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з метою вирішення організаційних питань щодо проведення зазначеного заходу.

Начальник управління департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Книшик Світлана Іванівна, звертаючись до присутніх із вступним словом, зазначила, що «…патріотичний, козацький дух - не лише гасло гри, але й почуття, яке повинно проникнути в дитячі серця. Молодь має бачити підтримку з боку держави та установ освіти. І саме «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій та туризму учнівської молоді» являється кузнею, де формуються патріоти нашої держави, наше майбутнє».

Набитович Михайло Васильович, заступник начальника штабу, директор комунального закладу «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій та туризму учнівської молоді», повідомив про основні організаційні моменти щодо відкриття гри та урочистої ходи по м. Сколе, розповів про уточнення та зміни у Положенні, Програмі та Умовах гри, внесені робочою групою. Також наголосив,  що основне - не  вибір  та підготовка команди для Всеукраїнського етапу гри, а популяризація  даного заходу та масове залучення до неї учнівської молоді області.

 

 

Начальник служби у справах дітей Лис Володимир Володимирович додав, що дуже хорошим стимулом може бути нагородження призерів путівками у дитячий табір. 

Нестеренко Євген Олександрович, член штабу, головний суддя гри, заступник директора з навчально-виховної роботи Станківської СЗОШ І – ІІІ ст. Стрийського району більш детально звернув увагу присутніх на основні моменти Положення, Програми та Умов проведення ІІ (обласного) етапу гри. Присвята 110–ій річниці від дня народження Романа Шухевича втілює, за його словами, основну мету: посилити інтерес до вивчення історії УПА, адже місцевість проведення (дитяча турбаза «Карпати», с. Кам’янка Сколівського району) є дуже значимою в цьому плані. На горі Лопаті, яка розташована недалеко, проходив один з найбільших боїв Української повстанської армії. «Я – українець, я – патріот, я – козак» - саме такою фразою він узагальнив мету заходу.

Звернув увагу присутніх і на певні новації, які будуть вводитися цього року: тривалість проведення гри збільшена на один день і тепер становить 6 днів; кожен рій зможе взяти по два додаткові учасники 2004 – 2006 рр. народження для допомоги в організаторських питаннях, що забезпечить правонаступність і заохотить молодших дітей у майбутньому також брати участь у грі.

Окремим важливим питанням було обговорення висвітлення ІІ (обласного) етапу гри у засобах масової інформації, де пролунало багато ідей та пропозицій, більшість з яких було погоджено.

 

Завершилося засідання голосуванням щодо затвердження Положення, Програми та Умов гри, які були підтримані одноголосно.

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or