Новини

Учнівська молодь Львівщини змагатиметься з пішохідного туризму в закритих приміщеннях на Старосамбірщині

 

27-30 березня 2017 року відбудеться відкритий Кубок Львівської області з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді на базі Хирівської школи-інтернату Владики Івана Хоми(вул..Добромильська, 23, м.Хирів Старосамбірського р-ну Львівської області), присвячений Герою Небесної Сотні Юрій Вербицькому. Метою проведення заходу є підвищення рівня технічної, тактичної майстерності туристів спортсменів, визначення кращих туристко-спортивних команд, налагодження і зміцнення дружніх зв’язків юних туристів Львівщини та сусідніх областей, а також їх патріотичного виховання і підготовки до захисту Вітчизни.

  Загальне керівництво заходом здійснює департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації. Безпосередня робота з організації та проведення змагань покладається на комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

  Програма змагань складається з:

·        програми Кубку старшої вікової групи включені змагання на дистанціях:

- «Смуга перешкод» (змагання двійок-зв’язок, дистанція ІІІ класу). Склад команди: 4 спортсмени, 2 зв’язки (з них не менше 1 змішаної (жіночої)).

- «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання, дистанція ІІІ класу). Склад команди: 4 спортсмени, з них не менше 1 дівчини.

·     програми Кубку молодшої групи включені змагання на дистанції

- «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання, дистанція ІІ класу). Склад команди: 4 спортсмени, з них не менше 1 дівчини.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 28 березня 2017 року о 1100 год.

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or