Новини

Для майбутніх поколінь

Іде весна… Тільки від самої думки про неї на душі стає світло, затишно. Відразу хочеться поратися на землі, наводити лад на подвірї, квітниках. З приходом весни вихованці гуртків «Екологічне краєзнавство» (Керівники Тиховська Д. І., Плесак С. М.) та «Юні екскурсоводи» (керівник Тиховська О. А.) КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ вже традиційно до Дня Землі, Дня Довкілля проводять акцію по збереженню первоцвітів, зустрічі птахів, фіксують стихійні сміттєзвалища на околицях селища, садять дерева і кущі, прибирають біля школи.

Вони відправились шкільним автобусом в с. Лелехівка – мальовничий куточок Розточчя, озерний край та сосново-букових лісів, щоб допомогти працівникам лісового господарства посадити лісові культури і тим самим створити для майбутніх поколінь комфортні умови проживання, відпочинку, збільшуючи лісові масиви – «легені планети».

Вихованці не лише добре попрацювали, але і спілкувалися, відпочивали, смакували печеною картоплею та смаколиками. Праця на свіжому повітрі додала їм сил і хорошого настрою.

керівник гуртка

 «Юні екскурсоводи»

КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ

Тиховська О. А.

Коментарі (0)

Залишилось символів - 500

Cancel or