Наші видання

За останні роки закладом видано:

Довідник «Музеї загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини» (Львів: СПОЛОМ, 2005 – 64 с.), який адресований широкому читацькому колу. Тут подано інформацію про музеї при загальноосвітніх навчальних закладах області.
Збірник екскурсійних маршрутів «Мандрівки Львівщиною» (Львів: Червона Калина, 2006 – 132 с.). Видання багате на фактичний матеріал з історії та культури славної Галичини. Значну увагу у збірці приділено неповторному Львову, який знаменитий своїми архітектурно-мистецькими та культурними пам’ятками. Розраховано на викладачів, учителів, студентів, учнів та всіх, кому цікава історична і культурна спадщина українського народу.
Збірник екскурсійних маршрутів «Мандрівки на вершини Карпат з турбаз Львівського обласного центру крєзнавчтва, екскурсій і туризму учнівської молоді» (Львів: «Червона Калина», 2006 – 56 с.), у якому подано маршрути від туристичних баз КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ («Карпати», «Полонина» та «Трембіта») на вершини Сколівських Карпат: Путище, Ключ, Лопату, Маківку, Писану Криницю. Збірка адресована вчителям, студентам, учням, організаторам туристсько-краєзнавчої роботи в школах та позашкільних закладах, любителям туристських мандрівок по мальовничих горах.
Збірник екскурсійних маршрутів «Стежками Івана Франка» (Львів: «Червона Калина», 2006 – 56 с.). Цікаві і захоплюючі подорожі стежками Івана Франка до унікальних пам’яток духовної культури, історії, архітектури, природи Галичини подарують мандрівникові не лише естетичну насолоду та збагатять знаннями про рідний край, але й привідкриють завісу до цікавих сторінок життя і творчості невтомного Каменяра, допоможуть краще пізнати сутність генія. Збірка адресована вчителям, студентам, учням, організаторам туристсько-краєзнавчої роботи в школах та позашкільних закладах, усім любителям туристських мандрівок.
Екскурсійний маршрут «На батьківщину Івана Франка – село Нагуєвичі» (виданий з нагоди 150-річного ювілею Івана Франка) (Львів: «Червона Калина», 2006 – 56 с). На сторінках цього видання висвітлено автобіографічні дані Івана Франка, короткі історико-краєзнавчі відомості про райони, міста і села, через які проходить маршрут подорожі. Адресований вчителям, студентам, учням, організаторам туристсько-краєзнавчої роботи в школах та позашкільних закладах.
Буклет музею народознавства Бишівської середньої школи Радехівського району
У збірці «Моя земля – земля моїх батьків» (Львів, 2008 – 52 с.) подано репортажі, легенди та казки учасників VIII обласного зльоту юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків», приуроченого Рокові замків та палаців Львівщини. Зліт проводився на території історико-культурного заповідника «Тустань» (с. Урич Сколівського району Львівської області) 3 - 10 червня 2008 року. Книжка адресована вчителям, учням, організаторам туристсько-краєзнавчої роботи в школах, позашкільних закладах, шанувальникам історії та літератури. Любителі художнього слова оцінять видання, адже діти писали під враженнями від краси Сколівських Бескидів і величної історії Урицької землі.
Екскурсійний маршрут «Слідами Митрополита Андрея Шептицького у Львові» (Львів, 2008 – 92 с.). Це видання є краєзнавчим описом львівських місць, які пов’язані із життям та діяльністю Митрополита Андрея Шептицького. Книжка адресована учням, які цікавляться краєзнавством, а також студентам, туристам та усім, хто бажає отримати додаткову інформацію про місто Львів.
Довідник «Музеї загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини» (Львів, 2009 – 108 с.). У збірнику подано інформацію про зареєстровані музеї загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини. Видання адресоване широкому читацькому колу.
У книзі подано кращі роботи переможців обласного конкурсу «Вихідці з Львівщини у боротьбі за незалежність України», який проводився у 2011 році з метою відзначення 20-ої річниці проголошення незалежності України.
У книзі подано кращі художні твори учасників конкурсу «Славетні імена України» за 2006-2011 рр.
У збірнику подано інформацію про відомих львів’ян та уродженців Львівщини (акторів, архітекторів, етнографів, фольклористів, істориків, композиторів, письменників, скульпторів, співаків, спортсменів, художників, політичних і церковних діячів та ін.), які здобули визнання і славу у різних галузях суспільного життя як в Україні, так і за її межами.

При підготовці біографічних статей були використані монографії, наукові статті, а також матеріали, розміщені в мережі Інтернет.

Видання адресоване широкому читацькому колу. Львів 2014 рік.
Одним із шляхів формування майстерності вчителя є звернення до досвіду колег. У збірнику висвітлено творчу педагогічну діяльність вчителів, яка є однією з умов формування зацікавленості до краєзнавчо- туристської роботи. Тут представлено розповіді про тих, хто має ґрунтовний досвід у практиці позашкільної освіти, де особлива увага звертається на виховання високих моральних цінностей дитячого колективу. Актуалізується проблема необхідності використання туристсько-краєзнавчої роботи у формуванні свідомого громадянина з позиції парадигми сучасної освіти.

Для педагогів-практиків, організаторів позакласної, позашкільної освітньо-виховної роботи з учнівською молодцю та широкого кола читачів. Львів 2015 рік.