Мандрівка на гору Високий Верх

«т/б «Полонина» – гора Плай – джерело Писана Криниця – гора Високий Верх»

Туристичний маршрут пролягає в одному з наймальовничіших куточків Карпат – смт. Славське – що має багатовікову та дуже цікаву історію. Протяжність маршруту – 17 км.

З вершини Високого Верху (1243 м) відкривається простора панорама Карпатських гір. Краса цих місць завжди вабила до себе великих людей.

Детальніше...

Мандрівка на гору Ключ

«Т/б «Карпати» – сірководневе джерело – водоспад на річці Кам’янка – поворот на Мертве озеро – Янкова криниця – гора Ключ»

Протяжність маршруту – 18 км.

Цей маршрут цікавий в усі пори року. Весною ми милуємося пробудженням природи, влітку – на високогірних луках буяє різнотрав’я, а восени яскраві барви листя бука та берези відтінюють темно-зелену хвою ялиць та смерек. Хто хоч раз побував тут, той ніколи не забуде чудових краєвидів, які відкриваються нам під час мандрівки.

Детальніше...

Мандрівка на гору Маківку

«Т/б «Трембіта» – село Тухля – гора Маківка»

Є куточки в нашій країні, де сама земля промовляє до нас голосами предків, де минуле видається таким рідним і близьким, де живе історія Батьківщини. Один з таких куточків – гора Маківка на Сколівщині. Саме тут весною 1915 р. в околицях Маківки відбувались важкі бої Українських Січових Стрільців з армією царської Росії. На південних схилах гори знаходиться меморіальний цвинтар полеглих у цих боях січовиків.

Детальніше...

Мандрівка на гору Лопату

«Т/б «Карпати» – сірководневе джерело – водоспад на річці Кам’янка – поворот на Мертве озеро – Янкова криниця – село Кам’янка – гора Лопата»

Протяжність маршруту – 22 км.

Даний маршрут допоможе не тільки оглянути неперевершені краєвиди Сколівщини, а й здійснити мандрівку в наше героїчне минуле. Гора Лопата (1211 м) відома героїчними боями куреня УПА під командуванням хорунжого Василя Андрусика-Різуна з підрозділом нацистської піхотної дивізії в липні 1944 року.

Детальніше...