Інтернет-телеміст подружив школярів м. Краматорська Донецької області та Львова в інтелектуальній грі «Козацтво нас єднає»

В. Сухомлинський писав: “В грі розкривається перед дітьми світ, розкриваються творчі можливості особистості. Без гри немає і не може бути повноцінного розумового розвитку. Гра – величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається життєдайний потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра – це іскра, що запалює вогник допитливості і любові до знань»

Детальніше...

Інтернет-телеміст з’єднає школярів Краматорська Донецької області та Львова

26 квітня 2016 року у приміщенні комунального закладу Львівської обласної ради Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Львів, вул. Огієнка, 18а) відбудеться інтернет-телеміст між вихованцями гуртків «Історичне краєзнавство» Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді і комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді». В рамках якого відбудеться інтелектуально-інтерактивна гра «Козацтво нас єднає».