КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ провів семінари педагогічних працівників, відповідальних за роботу музеїв при навчальних закладах

Протягом лютого комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму» було проведено ряд семінарів працівників відділів(управлінь) освіти, відповідальних за роботу музеїв, і керівників музеїв при навчальних закладах.

Головною метою їх проведення було надання методичних рекомендацій щодо ведення установчої та робочої документації музеїв при навчальних закладах, ознайомлення зі змінами у нормативно-правовій базі музеїв при навчальних закладах, обмін досвідом у музейній справі та її організації.

До участі в роботі семінарів були запрошені працівники відділів(управлінь) освіти, відповідальні за роботу музеїв, педагоги, які прагнуть створити музей при навчальному закладі (дошкільному, загальноосвітньому, позашкільному), керівники шкільних музеїв Дрогобицького, Жидачівського, Миколаївського, Пустомитівського, Сколівського, Стрийського, Бродівського, Буського, Золочівського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Кам’янка-Бузького, Городоцького, Жовківського, Сокальського, Яворівського районів області та міст Борислава, Моршина, Нового Роздолу, Стрия, Трускавця, Червонограда.

Семінари, що пройшли у містах Стрий (17 лютого), Золочів (19 лютого) та Новояворівськ (24 лютого) сприяли поширенню нової інформації, обміну знаннями та досвідом між педагогами. Зокрема, у Стрию працівники Меморіального комплексу «Борцям за волю України» провели майстер-клас із заповнення книги обліку фондів музею. Відбулися виступи організаторів та учасників семінарів на актуальні та проблемні теми музейної роботи. В рамках семінарів також були проведені екскурсії музеями при школах, які проводили юні екскурсоводи, під час яких педагоги почерпнули багато цікавої інформації та збагатилися новими враженнями й емоціями.