Обласний семінар-практикум керівників команд (роїв) ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений козацькому руху в Україні

30-31 травня 2017 року на території дитячої туристичної бази «Карпати» (с. Кам’янка Сколівського району) буде проходити семінар-практикум з метою підвищення рівня організації та підготовки учнівських команд (роїв) до участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатор заходу - комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді».

На семінарі-практикумі передбачено обговорення Положення, Умов та Програми проведення ІІ (обласного) етапу гри, необхідна документація для допуску команд (роїв) до участі, а також будуть проведені майстер класи з окремих видів змагань, зокрема: «Впоряд» (стройова підготовка), «Стрільба з пневматичної зброї», «Теренова гра», «Рятівник», «Козацько-туристська «Смуга перешкод» та «Козацькі перегони».

За круглим столом учасники семінару-практикуму зможуть отримати відповіді на поставлені запитання щодо проведення гри та отримати індивідуальну консультацію.