Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») рій «Соколи» Сокальської гімназії імені Олега Романіва брав участь у ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичн

06-26 серпня 2016 року в м.Одеса проходив ІІІ (всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура-2016: Хаджибейська Січ».

Її організатор – Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. ІІІ етап гри «Джура» проходив у таборі «Молода гвардія» в м. Одеса у рамках тематичної зміни «Ми —українці!», програма якої була розрахована на 21 день.

На урочистій церемонії відкриття на Одеському морському вокзалі фіналістів змагань привітали від імені Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка – радник Віце-прем’єр-міністра Юрій Палієв, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступник Голови Одеської обласної державної адміністрації Соломія Бобровська.

На святі також були присутні почесні гості: представники Міністерства освіти і науки, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Одеської та Полтавської обласних державних адміністрацій, Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія», Одеської міської ради, Військової академії м. Одеса. У минулому році Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») «Джура-2015: Гетьманська Україна» завершився у Полтавській області. За існуючою традицією, символ Всеукраїнської гри «Джура» - КОТИГОРОШКО від Полтавської області передали джурам з Одеської, яка нині приймає на своїй землі учасників гри – переможців обласних етапів з усієї України.

У цьому році табір «Прибережний» дитячого центру «Молода гвардія» перетворився на Запорізьку Січ з роями, а педагоги-організатори стали впорядниками роїв та чотів. У програмі змагань: туристичні змагання, відвідування Білгород-Дністровської фортеці, стрільбища на полігоні, знайомство з курсантами військової академії, екскурсія на військовий корабель «Гетьман Петро Сагайдачний».

У заході брали участь 25 роїв з усіх областей України та м. Києва. Львівщину на грі представляв рій «Соколи» Сокальської гімназії імені Олега Романіва–переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура-2016».