Заняття активним відпочинком на місцевій санковій гірці

Особливим і емоційним виявилось чергове заняття гуртка «Екологічне краєзнавство» КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ, адже провели навчання у зимовому лісі. Селище Івано-Франкове розташоване серед мальовничої природи Розточчя – поміж лісів і ставів, що перебувають під охороною двох природоохоронних установ – Яворівського національного природного парку та природного заповідника «Розточчя». Тож, вихованці гуртків у супроводі керівників Тиховської Д.І. та Плесак С.М.часто мають можливість спостерігати за тваринами і рослинами у їх звичному середовищі.

Цього разу гуртківці вийшли до лісу, де посеред деревпобачилиповзика, синичок, сойку, звичайних горобців, а також почули стукіт дятла. А ще спостерігали за білкою, що стрибала з дерева на дерево.Вчителі розповіли  про особливості виживання тварин у зимовий час, наголосили на необхідності допомагати пернатим у морози.

Завершилося заняття активним відпочинком на місцевій санковій гірці, де гуртківці вдосталь натішилися катанням на санчатах.

На календарі вже давно весна, а в лісі ще панує зимова казка. Та в повітрі вже витає подих довгоочікуваної весни, що неодмінно прийде зі щебетом птахів, дзюрчанням струмків, гудінням комах…

 Весна іде, красу несе,  а в тій красі радіє все!

Плесак С.М.,

 

керівник гуртка «Екологічне краєзнавство»